Web Tasarım
Firmalarımız için iç dekorasyon büyük önem taşımaktadır. Dijital ortamda firmamız için bu görevi web sitelerimiz üstlenmektedir. Firmanızın müşteriye kendini direk ifade edebilmesi gerekmektedir. Bu sebepten dolayı bilinçli bir reklam ajansı olarak buna uygun çalışmalar yapmaktayız.
Grafik Dizayn
İmo Medya olarak firmanızın temel yapı taşı olan logonuz ardından gelen kurumsal kimlik çalışmanız, katalog, billboard, raket, ambalaj, dergi, broşür, afiş ve dijital tasarımlarını firmanızın vizyon ve misyonuna yönelik olarak en iyi şekilde hazırlayarak hizmetinize sunuyoruz.
Sosyal Medya Yönetimi
İmo Medya olarak sosyal medyadaki vitrininizi farklı grafik tasarım çalışmaları ile süsleyerek müşteriye kısa yoldan mesaj verme bilinci içerisinde hazırlanılan çalışmalarımız ile zenginleştiriyor ve markanıza katma değer sağlayacak yapılandırmalar sağlıyoruz. Firmanızın müşteriye erişimini kolaylaştıran sosyal medya günümüzde işletmelerin rekabetlerini sürdürdükleri bir mecra olarak faaliyet göstermektedir. Bütçenize uygun paket sistemleri ile hizmetimizi sizlere sunmaktayız.
Kurumsal Kimlik
Firmanızın temel yapı taşlarından oluşan işletmenizi en iyi şekilde tanımlayan, müşteri potansiyellerinize olumlu algılar oluşturabilecek renk ve tasarım çeşitliliği ile oluşturulan çalışmalarımız; geniş bir ar-ge çalışması sonucunda eşsiz tasarımlar eşliğinde sizlere sunulmaktadır. Markanızın kimliğini en iyi şekilde tasarlayarak sizlere sunuyoruz.
Tanıtım Filmi
İmo medya ekibi olarak firma tanıtımınız için hazırladığımız profesyonel tanıtım filmi çalışmamız; senaryolar, fotoğraf çekimi, videolar, profesyonel ekipmanlar ile kurumsal kimliğinize uygun olarak düzenlenmektedir. Firmanız için büyük ses getirecek olan tanıtım filmleri markanın akılda kalıcılığı konusunda katkı sağlamaktadır.
Profesyonel Fotoğraf Çekimi
Profesyonel fotoğraf çekimi yapılırken en önemli hususlar arasında ekipman zenginliği yer almaktadır. Fakat bu yeterli değildir. Firmayı anlamak ve benimsemekte bir o kadar önem arz etmektedir. Çekilen fotoğraflarda verilmek istenilen mesaj net anlaşılmalıdır. Firmanız için kullanacağınız hazır fotoğraflar yerine kendi ürünlerinizi sergilemek müşterinin güveni ve beklentisini karşılamak için avantaj sağlamaktadır. İmo Medya olarak firmanızı benimseyerek hizmetimizi profesyonel çalışmalar ile sizlere sunuyoruz.
3D İç Mekan /Dış Mekan Modelleme ve Animasyon
Müşteri memnuniyeti ilke edinen hizmet anlayışımız ile İç Mekan, Dış Mekan, Fuar Standı ve Sergi Sistemlerinizin 3D modellemelerinizi yapıyor, talep ederseniz yapılmış olan çalışmaları Animasyon olarak sunuma hazır hale getiriyoruz.
Promosyon Tasarım ve Baskı
Geniş yelpazesi ile hizmet sunan ajansımız bünyesinde birçok promosyon ürünü barındırmaktadır. Çeşitli reklam çalışmaları arasında yer alan promosyon ürünleri farklı tasarım çalışmaları ve kaliteli ürünleri ile firmanızı temsil etmektedir.
Google Ads Reklam Yönetimi
Sunulan hizmete yönelik Google aramalarında işletmenizin üst sıralarda yer alması, firma bilinirliğinin artması dolayısı ile satışlarınızı etkileyecektir.

Google Ads Reklamlarında müşterileriniz şuan sizleri arıyor siz hala bize ulaşmadınız mı?

Facebook ve Instagram Reklam Yönetimi
Dünya çapında her gün 1 milyardan fazla insanın ziyaret ettiği Facebook ve İnstagram büyük, orta veya küçük ölçekli işletmenizi büyütmenize yardımcı olabilir. Hedef kitlenize yönelik hazırlamış olduğumuz görsel şölenleri reklamalar vererek seçtiğiniz yaş grubu, cinsiyet, lokasyon gibi seçenekler ile markanızı potansiyel müşteri kitlenize doğrudan duyurabilirsiniz.