Web Tasarım
İmo Medya olarak firmanızın vizyonuna ve amacına yönelik tasarımlarla kendilerini en iyi şekilde ifade etmelerine yardımcı oluyoruz.
Grafik Dizayn
İmo Medya olarak firmanızın katalog, billboard, raket, ambalaj, dergi, broşür, afiş ve dijital tasarımlarını firmanızın vizyon ve amacına yönelik olarak en iyi şekilde hazırlayarak sizlere sunuyoruz.
Sosyal Medya Yönetimi
İmo Medya olarak sosyal medyanın gücünü; işinizle bağlantı kurma, değerlerin belirlenmesi ve aktarımını sağlamak için kullanarak, markanıza katma değer sağlayacak etkileşim yapılandırması sağlıyoruz.
Kurumsal Kimlik
İmo Medya olarak; firmaların sahip olduğu nitelik, ürün ve hizmetleri hedef kitleye en etklileyici şekilde sunabilmek için; geniş bir ar-ge sonucu eşsiz tasarımlarla markanın logo tasarımı gerçekleştirir ve kurumsal kimlik elemanları ile de marka kimliğini tamamlanmış oluruz.
Tanıtım Filmi
İmo Medya ekibinin profesyonel bir hizmeti ile çekilen fotoğraf ve videolar, firmaların ürettiği ürünler ve üretim yeri, yaptığı hizmetler ve kurumsal yapısı hakkında insanlara bilgi vererek markanın tanınmasına ve hatırlanmasına büyük katkıda bulunmaktadır.
Profesyonel Fotoğraf Çekimi
Profesyonel bir fotoğraf çekimi her zaman kalitesini ön plana koymaktadır, gerek kişisel fotoğraf çekimleri, gerekse de ürünlerinizin fotoğraf çekimleri alanında sizlere hizmet vermekteyiz. Fotoğraf Çekimi sayesinde artık satmış olduğunuz ürünleri sitenize eklemeden önce daha kaliteli bir çekime sahip olacaksınız. Aynı zamanda da çekilen tüm fotoğrafları düzenliyoruz ve sizlere o şekilde teslim ediyoruz.
3D İç Mekan /Dış Mekan Modelleme ve Animasyon
İmo Medya olarak İç mekan, Dış Mekan, Fuar Standı ve Sergi Sistemlerinizin 3D modellemelerinizi yapıyor, talep ederseniz yapılmış olan çalışmaları Animasyon olarak sunuma hazır hale getiriyoruz.
Promosyon Tasarım ve Baskı
İmo Medya olarak geniş promosyon yelpazesindeki dilediğiniz promosyon ürününü sizin için tasarlıyor ve dağıtıma hazır halde size teslim ediyoruz.
Google Ads Reklam Yönetimi
Potansiyel müşterileriniz şu anda sizin ürün veya servislerinizi arıyor. Google aramalarında işletmeniz üst sıralarda yer alsın, satışlarınızı artırın.
Facebook ve Instagram Reklam Yönetimi
Yaş, cinsiyet, medeni durum, lokasyon gibi birçok farklı hedef kitle seçeneği sayesinde dilediğiniz hedef kitleye reklamlarınızı gösterebilir potansiyel müşteri kitlenize doğrudan ulaşabilirsiniz.